Browse All 10 View Live

Fülöp Márton az Ipswich Townhoz igazolt!

A magyar válogatott játékos a Championshipben folytatja!tovább

View Article

Az Ipswich Fülöppel a kapuban és Priskinnel a csatársorban kezdett, Priskin gólt is szerzett!tovább

FA Kupa: Chelsea - Ipswich 7:0

A Chelsea szétlőtte Fülöp Márton kapuját!tovább

Bendtner a 61. percben törte fel az Ipswich védelmét. A dán támadó szépen tekert a kapu bal oldalába, Fülöp nem tehetett a gólról!tovább

A szögletből beívelt labdát Koscielny fejelte a hálóba.tovább

Az Arshavinnal végigvitt gyors kontra végén Cech Fabregas adta meg a kegyelemdöfést az Ipswichnek. Az Arsenal harmadik gólját a 77. percben szerezte a spanyol középpályás.tovább

Angol Ligakupa: Arsenal - Ipswich Town 3:0

Fülöpék egy órán át, az első gólig tartották jól magukat, aztán gyorsan megszorta őket az Arsenal és az Ágyúsok jutottak a Carling Cup döntőjébe!tovább

Priskin távozott az Ipswichtől, szabadon igazolható

Priskin Tamás Priskin Tamás kedden közös megegyezéssel felbontotta júniusig szóló szerződését az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Ipswich Townnal, így szabadon igazolhatóvá vált....

Ipswich Town - Southampton 0-1 Videó

Long góljával nyerte az újrajátszott mérkőzést a SouthamptonWed, 01/14/2015 - 23:08tovább

Manchester United - Ipswich 3-0 Videó

Rooney gólt lőtt, Martial meg úgy látszik megállíthatatlanThu, 09/24/2015 - 00:01tovább